+372 521 1140
info@raketipood.ee


 

KVALITEET JA KLIENDI HEAOLU

Raketipood.ee meeskond näeb kliendisuhet kahepoolse meeldiva ja pikaajalise suhtena.

Selleks müüme vaid kvaliteetseid tooteid, mis on atraktiivsete visuaalsete efektidega ning vastavad kõigile turvanõuetele (toodetel on CE sertifikaadid). St lisaks kvaliteedile on meie toodetes suur efektaine osakaal, me ei müü kasti väliseid suuri kabariite, vaid head sisu ning effekti! Kui kaup ei vastaks reklaamitule või meie toodete hulgas esineks praaki, siis kaotab Raketipood korduvostudelt ja seda ei saa me endale lubada. Selleks teeme me endast kõik, et testida valikusse võetavaid tooteid ja anda huvilistele ostufaasis võimalikult palju infot, et kliendid oleksid rahul ka peale toote kasutamist ning tuleksid rõõmuga meie juurde tagasi.

Me ei saa alati testida iga viimast toodet, vastasel korral poleks meil enam midagi müüa, sest oleme kõik ise taevasse lasknud. Meie toodetel peaaegu puudub praak, statistiliselt on veaga tooteid (kui üliharva näiteks mõni lask ei avane või ei lenda päris ettenähtud kõrgusele vms) umbes iga 500-600 toote kohta üks toode. Kui tõesti peaks esinema mõni defektiga toode, siis vahetame selle ringi või maksame raha tagasi! Siinkohal olge ettevaatlikud: kui toode ei sütti, ei tohi tootele läheneda 20 minutit, seejärel tuleb kindluse mõttes toode kasta vette ning tagastamise või ringivahetamisega ekspertiisini alles hoida.

Kliendid, kes on soetanud oma ilutulestiku patareid, taevalatarnad, tordi- või säraküünlad jms meie käest, on andnud palju positiivset tagasisidet meie otsekohese ja ausa suhtluse ning heade pakkumiste osas. Oleme Teile selle eest tänulikud!

Järgmiste kohtumisteni! Raketipood.ee meeskond