+372 521 1140
info@raketipood.ee


 PÜROTEHNIKA ILUTULESTIKE KORRALDAMINE

Ilutulestike ostuinfo

Raketipood.ee annab ilutulestikusõpradele hea mugava võimaluse leida endale meelepäraseid ilutulestikutooteid. Valige tootevalikust soovitud kaubad ja andke meile oma lemmikutest teada. Kui olete soovid meie poole teele läkitanud, teeme hinnakalkulatsioonid (vastavalt teie sooduskoodile), võtame teiega märgitud kontaktidel ühendust ning leiame sobivaima viisi kaupade üleandmiseks.

NB! Tulenevalt Lõhkematerjaliseadusest § 57 tohib II kategooria pürotehnikat osta alates 18. eluaastast ja III kategooria pürotehnikat alates 21. eluaastast.

Soovitud toodete soetamine:

Leidke tootevalikust soovitud kaubad.
Saatke soovid e-mailiga (või kontaktivormi kaudu) aadressile info@raketipood.ee.
Peale päringu saabumist, vaatame saabunud soovid üle ning võtame Teiega ühendust.

Kui Te ei suuda tootevalikust endale sobivaid tooteid välja valida, helistage  meile või e-mailige oma soovid ning leiame Teile parima lahenduse.
Kui Teil on sooduskood, siis teeme selle info põhjal lõpliku hinnaarvestuse ning seejärel saate toodete eest tasuda.
Seejärel saame Teile kaubad üle anda või kulleriga teele läkitada.

Kauba transport Kulleriga:

Kui Te asute Tallinnas, Haapsalus või Kuressaares, saame kaubad Teile Kulleriga tasuta kohale toimetada. Meie Kulleriteks on Raketipood.ee müügimehed, kes on saanud pürotehnika müüja väljaõppe ja oskavad Teid kaupa üle andes juhendada ilutulestiku toote ohutuks teostuseks. Kui Teil tekkis ilutulestiku toote teostusega seonduvaid küsimusi, siis saate meie müügimehelt ammendavad vastused. Kui soovite kaupadega lähemalt tutvuda, külastage meie müügipunkte, kust saate sobivad kaubad ise peale korjata.

Vaata ka: KUIDAS OSTA ILUTULESTIKKU?