+372 521 1140
info@raketipood.ee


Uudised

NOV
02
2012

Taevalaternad ja kuumaõhupallid

Taevalaternad ehk kuumaõhupallid ehk Hiinalaternad või soovilaternad tähendavad kõik ühte ja sedasama – välitingimustesse mõeldud kuuma õhu jõul üles taevasse tõusvad romantilised paberõhupallid.

Taevalaternad on populaarsed pulmas või mõnel muul romantilisel hetkel kasutamiseks. Vanas Hiinas usuti, et kui laternale soov peale kirjutada või õhupalli lendu lastes mõttes sõnad lausuda, siis läheb see soov täide.

Kuumaõhupalle on väga erineva suuruse, kuju, värvi ja kvaliteediga.
Traditsiooniline taevalatern on valget värvi alt avatud silinder või ristkülik. Viimasel ajal on lisandunud erikujulisi ning erinevate värvilahendustega variante, mille vahel valides endale sobiv leida.

Kui värvilahendused kombineerida teie firma sümboolikaga, siis saab väga armsad ja omanäolised firmakingitused, mis sobivad kinkida aastaringselt samahästi jõuludeks kui ka firma sünnipäeval. Samuti on kuumaõhupallid lõbus ühistegevus mõnel firmapeol või uue toote lanseerimisel, kus taevas kaetakse firma logodega, mis vaikselt kaugustesse lendavad.

Kõige tähtsam on kuumaõhupalle valides kindlaks teha, et saate kvaliteetse kauba, vastasel korral on nii teie kui ka ümbritseva looduse turvalisus ohus. Paljud odavad n.ö. säästulaternad on valmistatud väga õhukesest paberist, mis lagunevad juba transpordi käigus või õhku lennutades ning see on väga ohtlik. Samuti on odavamate laternate probleemiks see, et süüteelemendina kasutatakse põlemisel tilkuvaid või lagunevaid materjale, mille tagajärjel võib palli õhku lastes kemikaaliga pihta saades end ohtlikult kõrvetada.

Taevalaternaid on mugav ja turvaline avada, süüdata ning õhku lasta kahekesi. Olenevalt kuumaõhupallist võib käsitlemise juhend väheke erineda, kuid Raketipood.ee suurte profilaternate õhkulaskmisel tuleb meeles pidada alljärgnevat.

TAEVALATERNA KASUTUSJUHEND

1. Võtke latern pakendist välja.
2. Kirjutage või joonistage sellele (pehme markeriga) oma soovid või lausuge need mõtetes laternat üles lastes.
3. Pakkige latern ettevaatlikult lahti.
4. Kontrollige, et kütteelement on korralikult kinnitatud (elementi läbiv traat hoiab tabletti tugevalt kinni).
5. Hoidke laterna tipust ja sättige külgi, et latern võtaks oma täiskuju.
6. Valige lendulaskmiseks turvaline õhutakistusteta ala.
7. Hoides laternat ülemisest tipust, süüdake kütteelement küljelt. Olge ettevaatlik, et tuli ei kahjustaks laternat.
8. Hoidke laternat ülemisest tipust, kuni see on täitub kuuma õhuga ja hakkab tõusma.
9. Hoidke laternat alumisest rõngast mõni sekund, et latern koguks veel sooja õhku ja tõuseks ohutult.
10. Laske latern lendu.

 Ilusaid romantilisi õhtuid!

BY :
COMMENT : Off